Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

День учителя- 2019

Світлиця, бо від слова «світлий».

         Саме такими світлими були думки й слова, емоції і настрій, обличчя й душі людей, які завітали до районного Будинку культури , осінній день та й саме свято- Учительська світлиця.

         Осінь щедра й багата пора, багата вона й на освітянські свята. День працівників освіти, День дошкілля, День позашкілля, Всеукраїнський день бібліотек – ось дати осіннього календаря, які покликали працівників освітніх установ Тиврівщини на щорічне свято. Але справжній привід для зустрічі – не суха дата у календарі, ні. Насправді, це потреба згадати усі досягнення й перемоги ( особисті й спільні), сказати один одному теплі слова привітань, подякувати за співпрацю та за доброчинність районній державній адміністрації, сільським та селищним радам, меценатам – усім, хто небайдужий до того, чим живуть освітні заклади району.

         Свято розпочалося привітанням педагогічних працівників  від голови Тиврівської РДА Бойка В.В., заступника голови райдержадміністрації Вітюка В.В., керуючої апаратом районної ради Колісніченко Л.А.

         Щиро привітали колег  начальник управління освіти, молоді та спорту Касянчук Л.Л. та голова ради профспілки працівників освіти Тиврівського району Подзігун М.С., які впродовж усього святкування залишалися господарями сцени, бо мали почесну, важливу й приємну місію. Кращі педагогічні працівники району, переможці творчих конкурсів були нагороджені почесними грамотами управління освіти, молоді та спорту.

         15 чоловік і 12 педагогічних колективів отримали свідоцтва про занесення на Дошку пошани. Особливо гучними були вітальні овації залу для вчителя-воїна АТО, захисника нашої мирної праці Глущенка А.С. та аксахала освіти, Людини, яка не один рік примножує славу рідного краю, рідної освітянської галузі, займає активну життєву позицію, не залишається осторонь проблем освітян, - Подзігуна М.С.

         Приємно було побачити , як багато є небайдужих до праці освітян, до потреб освітніх закладів. Це наші благодійники, яким була нагода подякувати у теплій  святковій обстановці. Свято вдалось і офіційно-урочистим, і по-родинному теплим, і невимушеним. Уся родина освітян привітала колег-ювелярів: Дідух М.Б., директора ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сутиски, Цибульську М.А, завідувача Кобилецьким дошкільним закладом. Вшанували багаторічну працю ветеранів педагогічної ниви  Лемещак А.Г, Пацаловську С.П і закружляли  в  залі пари в осінньому вальсі.

         Скрізь лунали щирі слова вітань та вдячності Учителям, які живуть своєю професією.

         Дорогі вчителі, ми приєднуємося до усіх привітань і бажаємо  вам щасливої  долі, міцного здоров і довголіття. Нехай ваша праця і старання будуть високо оцінені!