Дистанційне навчання через платформу "На Урок"

Шановні учителі!

Для роботи з учнями в онлайн режимі ви можете скористатись бібліотечкою онлайн-тестів освітнього проекту «На урок», де є різноманітні інтерактивні завдання для контролю знань і залучення учнів до активної роботи вдома з усіх навчальних предметів як старшої, так і початкової школи.

Ви маєте можливість скористатися готовими онлайн – тестами або створити власні тестові завдання відповідно до теми уроку та в реальному часі простежити їх виконання.

Для швидкого доступу до сайту скористайтесь посиланням: Онлайн тести «На Урок»

2) Обравши одне з двох можливих посилань ви можете «створити тест» або «знайти тест».

Якщо ви скористались посиланням «знайти тест» то перейдете на слідуючу сторінку,  де маєте обрати предмет і клас, а також в меню пошук  вказати тему або вид завдань (тест).  Далі знайти.

3.  На наступній сторінці ви побачите вкладки

Домашня робота                                Тестування

В реальному часі                                 Флешкартки

Пояснення щодо  роботи з ними ви можете отримати скориставшись відеоінструкціями що знаходяться на цій же сторінці в правій частині екрану.

Як створити та відредагувати тест?

Як використати тест колеги?

Як роздрукувати тест?

Як використовувати спеціальні символи?

Що таке флеш-картки і як з ними працювати?

Як задати домашню роботу?

Як працювати з тестами в режимі реального часу?

Де знайти результати роботи з тестами?

Принципи оцінювання роботи з тестами