Круглий стіл : «Організація правовиховної роботи, профілактики правопорушень серед учнівської молоді та здійснення соціального супроводу дітей із сіме

30 листопада 2018 року, на базі відділу освіти відбувся круглий стіл на тему: «Організація правовиховної роботи, профілактики правопорушень серед учнівської молоді та здійснення соціального супроводу дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та формування у школярів ціннісного ставлення до себе».

У заході взяли участь заступники голови райдержадміністрації  - В.В. Вітюк, завідувач РМК – Касянчук Л.Л., начальник служби у справах дітей Тиврівської РДА – Берегуляк А.Л., фахівець із соціальної роботи Тиврівського ЦСЦДСДС – Гнєздільова  К.М., лікар акушер-гінеколог Тиврівської ЦРЛ – Приймак С.А., юрист первинної медицини Басараб Ю.А., директор ІРЦ – Какулія Л.Л., відповідальний за виховну роботу в школах та голови батьківських комітетів.

Організаторами проведення виступив методичний кабінет відділу освіти Тиврівської РДА.

Заступник голови райдержадміністрації  - В.В. Вітюк зазначив , що мета проведення даного  заходу це посилення міжвідомчої співпраці та взаємодії структурних підрозділів в напрямку раннього виявлення, попереждення екстреного реагування та подоляння наслідків жорстокого поводження з дітьми, посилити взаємообміну інформацію між суб'єктами соціальної роботи щодо сімей.

Завідувач РМК відділу освіти Тиврівської РДА Касянчук Л.Л., наголосила на роботу із дітьми з особливими потребами , про шляхи налагождення спільної взаємодії між закладами освіти та службами району, щодо подолання негативних тенденцій у вихованні учнівської молоді , створення безпечного середовища для дітей.

Методист РМК Сорока І.Г., озвучила виклики сучасного світу, які негативно впливають на дітей, запропонувала шляхи зниження цих випадків згідно листа МОН України від 07.08.2018 №1/9 – 486 «Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини».

Директор ІРЦ – Какулія Л.Л., розповіла про заклади, що працюють з особливими дітьми району, про тенденції розвитку інклюзії, детально зупинилася на проблемах впровадження інклюзивної освіти.

Начальник ССД Тиврівської РДА – Берегуляк А.Л., зупинилась на роботі з дітьми  з девіантною  поведінкою, застосовування комплексних заходів, які спрямовані перш за все на вивчення проявів девіантної чи протиправної поведінки, зменшення ризиків, усунення умов і факторів, які їх провокують.

Учасники круглого столу мали можливість поспілкуватися, поділитися наболілим, отримати відповідні та нагальні питання.

Учасники обмінялися думками та упевнилися у тому, що тільки співпраця та взаєморозуміння дадуть позитивний результат у вихованні сучасного молодого покоління.