Методичний кабінет

Методична проблема освіти Тиврівського району

«Впровадження в навчально – виховний процес інноваційних технологій на засадах особистісно зорієнтованого навчання та виховання школярів».

ЦИКЛОГРАМА РОБОТИ РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО КАБІНЕТУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

П О Н Е Д І Л О К

1.  Нарада працівників РМК.
  2. Інструктивно - методична нарада в РМК.
  3. Планування роботи на тиждень.
  4. Методичний день для вчителів географії та економіки, образотворчого мистецтва, трудового навчання, біології, хімії, фізичного виховання, заступників директорів з навчально - виховної роботи.

В І В Т О Р О К

1. Консультативно – методичний день у  закладах освіти району.
  2. День самоосвітньої та методичної діяльності працівників РМК.
  3. Робота з інформаційними матеріалами, узагальнення матеріалів про досвід роботи.
  4. Методичний день для вчителів математики, інформатики, фізики.

С Е Р Е Д А

1. День самоосвітньої та методичної діяльності  керівників закладів загальної середньої освіти району, завідуючих закладів дошкільної освіти, вчителів історії, права, іноземної мови, української мови та літератури,курсу "Захист Вітчизни".
  2. Постійнодіючі семінари.

Ч Е Т В Е Р

1. Методичний день для вчителів початкових класів, основи здоров'я, етики, художньо, мистецтва, вчителів ГПД, бібліотекарів, заступників директорів з виховної роботи.
  2. Засідання творчих та динамічних груп.

П’ Я Т Н И Ц Я

1. Засідання методичної ради РМК (вересень, листопад, лютий, квітень, червень).
  2. Методичний день для вчителів зарубіжної літератури та російської мови, працівників психологічної служби.
  3. Робота з інформаційними матеріалами, узагальнення матеріалів виробничого характеру.
  4. Консультативно – методичний день для молодих спеціалістів та новопризначених керівників та заступників.
  5. Апаратна нарада в начальника управління освіти, молоді та спорту.

Методисти  РМК — це

1. координатори  та носії творчих ідей;
  2. експерти  якості освіти та рівня навчальних досягнень учнів;
  3. виконавці постанов усіх рангів (Указів Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти»;
  4. шукачі  скарбів і скарбничок серед педагогів закладів освіти району;
  5. упроваджувачі  кращого досвіду, що існує  в закладах освіти району;
  6. організатори конкурсів, олімпіад, фестивалів, марафонів, турнірів, спартакіад;
  7. ініціатори і керівники  семінарів, методичних об’єднань, творчих груп, майстер-класів, «круглих столів», творчих звітів, брейн-рингів та інших форм  методичної роботи.