Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Новини

Оголошення!

Дата створення: 09:23 27.05.2020

У травні відзначається  Міжнародний день протидії булінгу

Дата створення: 12:44 26.05.2020

    У травні відзначається  Міжнародний день протидії булінгу, який присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батькам у всьому світі. Цькування з боку однолітків є однією з найбільш поширених причин суїциду серед дітей і підлітків. Україна посідає 4 місце в Європі з найвищем рівнем булінгу. Зважаючи на серйозність і масштаб проблеми, Україна почала робити рішучі кроки для її вирішення. 

Гала-концерт «Зіркова мрія-2020»

Дата створення: 17:54 25.05.2020

   Із нагоди Міжнародного дня захисту дітей організовано дистанційний гала-концерт «Зіркова мрія – 2020», до якого мають долучитися переможці обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців. Запрошення для участі в онлайн-концерті та презентації свого відеовиступу надійшли й для талановитої учнівської молоді нашого району – представників Тиврівського ліцею-інтернату, Тиврівського, Сутисківського, Тростянецького закладів загальної середньої освіти.

Перемагаємо дистанційно в обласних конкурсах

Дата створення: 17:53 25.05.2020

Історико-краєзнавчий конкурс «Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого» проводився в районі на початку року з метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності. Творчі вчителі активно працювали з майбутніми пошуковцями та зберігачами історії рідного краю. На обласний конкурс були направленні оригінальні роботи учнів 9-10 класів, які виконувалась у форматі презентації (20-30 слайдів), від трьох шкіл: ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів (4 роботи), Краснянської СЗШ І-ІІІ ст. (1 робота), ЗОШ І-ІІ ст. с.Рахни-Польові (1 робота). Цього року на рівні області конкурс проходив в умовах карантину у заочно-дистанційній формі. Маємо обласне визнання та диплом ІІІ ступеня за колективну роботу на тему «Розвиток каменотесної справи  у Тиврові. Дослідження народного досвіду», яку підготували учні 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів Спасенюк Яна та Гусак Олександр, а їх натхненником та наставником була досвідчена вчителька  історії Гончарук О.М. Також відмічені грамотами Департаменту освіти і науки за активну участь у конкурсі усі роботи наших учнів: Семко Уляни, Сікори Анни, Вініцької Софії, Кирилюка Миколи (ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів, учитель Гончарук О.М.); Братунь Каріни (ЗОШ І-ІІ ст. с.Рахни –Польові, учитель Столяр В.О.); Савчука Дениса та Будза Віталія (Краснянська СЗШ І-ІІІ ст., учитель Атаманенко О.Ю.). Усі  вчителі нагороджені подяками Департаменту освіти і науки за підготовку учнівських презентацій на конкурс.

Дошкілля вітає з Днем вишиванки

Дата створення: 12:53 22.05.2020

Сьогодні день вишиванки неофіційне свято, але воно єднає українців в їх шані і любові до рідної держави, нагадує про важливість збереження українських цінностей, сприяє культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

чат-бот "стопНаркотик

Дата створення: 13:46 21.05.2020

Тиждень вишиванки у закладах ЗЗСО

Дата створення: 13:02 21.05.2020

Я вишию сорочку кольорову     

Графік ЗНО - 2020

Дата створення: 12:36 21.05.2020

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата створення: 08:50 21.05.2020

  День вишиванки - чудове, самобутнє свято української культури. Вишиванка завжди була і залишається українською святинею. Вона символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв'язок поколінь.  Українську вишиванку називають "молитвою без слів". З давніх - давен вона є символом державності нашої країни. Саме вишиванка вирізняє українця серед інших націй. Тому є не просто одягом, а символом нашої любові і гідності.

Програма «Демократична школа» у нашому районі

Дата створення: 18:02 20.05.2020

Програма «Демократична школа» ще один крок до побудови успішної нової української школи.