Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Новини

Конкурс педагогічної майстерності «Учитель року - 2021»

Дата створення: 16:37 26.10.2020

Щороку вчителі Тиврівщини долучаються до всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності  «Учитель року».  Не став  винятком і 2020-2021 навчальний рік.  Цогоріч захід проводиться у чотирьох номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання»,  «Українська мова та література».    Наразі завершилась реєстрація учасників, працює оргкомітет. До участі у І (зональному) етапі конкурсу, який організовується на рівні району  у листопаді 2020 року,  зареєструвались 10 педагогічних працівників – учителі математики, української  мови та літератури, трудового навчання з Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст.  смт Тиврів, ЗОШ І-ІІ ст.  смт Сутиски, Сутисківської спеціалізованої ЗОШ-інтернату, ЗОШ І-ІІ ст. сіл Василівка, Дзвониха, Колюхів, Жахнівка.  Конкурсанти надіслали свої інформаційні картки до оргкомітету конкурсу.

онлайн-конференції

Дата створення: 13:04 22.10.2020

21 жовтня  методист Тиврівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Катерина Дунаєвська та Кущ Софія, голова Тиврівської районної ради старшокласників "Лідер" взяли участь в онлайн-конференції на тему "Творимо себе  ?  творимо Україну" Вінницької обласної ради старшокласників. Учасники конференції ознайомилися та обговорили форми роботи ВОРС, перспективний план роботи на 2020-2021 н.р., та проведення проектів  «Планета толерантності»,  « Ми за здоровий спосіб життя», « Душею до людини доторкнися» та багато інших.

Безкоштовне забезпечення перших класів

Дата створення: 10:43 21.10.2020

Відповідно листа Міністерства освіти і науки України від 09 жовтня 2020 року № 287 «Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти Вінницької області ігровими наборами LEGO Play Box» для першокласників Тиврівського району надійшло 29 ігрових наборів LEGO.

Конкурс учительських родин

Дата створення: 16:09 16.10.2020

Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської райдержадміністрації з метою популяризації родинної творчості, збереження національних та родинних традицій, спадкоємності поколінь, а також вшанування вчительських родин пропонує долучитися до  VІІ обласного конкурсу вчительських творчих родин  «Від землі, від роси, від любові». При виявленні бажання взяти участь у конкурсі, повідомити   відділ освіти до 21.10.2020 року.

Розпочалися осінні канікули

Дата створення: 12:02 15.10.2020

До уваги  батьків та учнів!

Семінар-практикум для учителів початкових класів НУШ

Дата створення: 15:06 13.10.2020

12 жовтня 2020 року на базі управління освіти, молоді та спорту Тиврівської РДА відбувся навчальний практикум для вчителів початкових класів Тиврівського району щодо здійснення оцінювання результатів навчання учнів третіх класів Нової української школи та заповнення Класного журналу відповідно до нових методичних рекомендацій МОН України.

Участь у нараді департаменту освіти і науки

Дата створення: 16:38 12.10.2020

09 жовтня відбулася в онлайн-режимі робоча нарада Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, на якій  були підведені підсумки за перший місяць навчального року та намічені завдання подальшої діяльності. Працівники відділу освіти долучилися до наради.

Благодійна акція "Серце до серця"

Дата створення: 10:21 08.10.2020

У період із 3 вересня по 3 жовтня на виконання розпорядження обласної державної адміністрації, із метою забезпечення доступу дітей до високоякісних медичних послуг та формування у молоді загальнолюдських цінностей, активізації молодіжного волонтерського руху в закладах загальної середньої освіти району проходила благодійна акція «Серце до серця». Частину зібраних коштів було передано на придбання дороговартісного слухового апарату для учня Тиврівської школи Шрамка Дениса. Решта коштів будуть перераховані на рахунок благодійного фонду для лікування важкохворих дітей.

БДЮТ святкує ювілей!

Дата створення: 10:18 05.10.2020

5 жовтня 2020 року - Тиврівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості відсвяткував свій 60-літній ювілей!

Безпека працівників харчоблоків

Дата створення: 14:30 01.10.2020

Із метою запобігання поширенню короновірусної хвороби та для забезпечення працівників харчоблоків закладів освіти району засобами індивідуального захисту згідно вимог праці в умовах адаптивного карантину районна профспілкова організація педагогічних працівників закупила та передала в усі заклади захисні щитки  для усіх шкільних кухарів, їх помічників та працівників харчоблоків закладів дошкільної освіти.