Районний семінар учителів інформатики

10 березня 2020 року на базі Вінницької комп’ютерної академії «ШАГ» відбувся районний семінар-практикум «Роль курсу інформатики в формуванні самоосвітньої компетенції учнів».
         У вступному слові методист РМК Жилінська Т.О. зазначила, що основна мета семінару ознайомити учасників з ІТ-технологіями, які можуть застосовуватись учнями в самостійній освітній діяльності, сформувати практичні навички використання 3
D графіки і можливостей платформи Canva для створення зображень на основі векторної графіки.

Наступним питанням  було підведення підсумків участі команд району у ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з інформатики та інформаційних технологій у 2019-2020 н.р.

Продовжила семінар учитель інформатики Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ст. Якімова В.В.. Вона виступила з доповіддю на тему «Роль курсу інформатики у формуванні самоосвітньої компетенції учнів».

Розділившись на дві підгрупи вчителі відвідали два практичних заняття: «Створення зображення на платформі Canva» та «3D-графіка і моделювання. Робота на платформі  Tincercad», які провели викладачі академії Рикало Олександра Валеріївна та Шулькевич Марина Віталіївна.

Кожен з учасників семінару отримав для себе багато цікавого та корисного для подальшого впровадження у власній діяльності.