Олімпіада з англійської мови

З метою пошуку, підтримки та  розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, 16 листопада 2019 року на базі Тиврівської загальноосвітньої школи проведено II етап Всеукраїнської олімпіади  з англійської мови.

У ІІ етапі брали участь 51 учень  із 7  шкіл району з 8 по 11 клас.

Кращі результати показали учні наступних освітніх закладів, які представлятимуть районну  команду в ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнської олімпіади з англійської  мови:

• Петрук Адріан - учень 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів – гімназія № 2» м. Гнівань;
  • Царенко Юлія - учениця 10 класу Тиврівського ліцею - інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;
  • Гринчук Анастасія – учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сутиски;
  • Привалова Анастасія – учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 2»               м. Гнівань.

Дякуємо вчителям, які підготували переможців:  Плетенчук Людмилі Костянтинівні, Лавренчуку Юрію Миколайовичу, Кузьмик  Ірині Дмитрівні,      Лєнік Оксані Миколаївні, Макарук  Оксані  Юріївні,   Бабенко Ганні  Миколаївні,   Дрозд Аллі Василівні,  Платовій Світлані Олександрівні. Усім переможцям та учасникам бажаємо подальших успіхів та перемог.