Обласний етап фестивалю «Молодь обирає здоров’я»

Щороку в травні з метою популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді проводиться районний та обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Кожна шкільна команда, яка приймала участь в фестивалі, в своєму виступі звертає особливу увагу на популяризацію і пропаганду здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді.

18 травня команда Тиврівського ліцею «Авокадо» під керівництвом вчителя музики Вергелеса В.В. приймала участь в обласному етапі фестивалю, представляючи на конкурсі наш район. Виступ ліцеїстів був цікавим і змістовним, висвітлював в артистичній формі небезпеку шкідливих звичок, неправильного харчування та залежності від гаджетів.

В нелегкій боротьбі з командами різних районів наші ліцеїсти вибороли почесне третє місце і ми всі вітаємо їх з черговою перемогою.