Запрошуємо до ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури Міністерство освіти і науки України вже понад десять років поспіль організовує проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Запрошуємо талановитих учнів 5-11 класів до районного етапу, який відбудеться 19.10.2019 р. на базі ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів.