Відбувся семінар на тему"Виховний потенціал школи, сімі та громадкості: розвиток їх виховних функцій"

15 лютого відбувся районний семінар керивіників шкільних методичних об'єднань класних керівників на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Василівка на тему" Виховний потенціал школи, сім'ї та громадкості: розвиток їх виховних функцій". Презентували роботу навчального закладу з питань виховної роботи та роботи з громадкістю директор школи Гершун О.О. та Лавренчук В.М.

У засіданні круглого столу на тему " У співпраці -  результат" взяли участь: сільський голова с.Василівка - Мотозюк А.А., голова батьківського комітету школи-Лєонов Ю.М. та фахівець Тиврівського РЦСССДМ - Мосійчук О.П.

Всі учасники семінару узяли участь у благодійному ярмарку "Родина, як зірка єдина".