Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Тиврівські стрітболісти одні з найкращих в області

Нещодавно спортивна зала Вінницької міської спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу «Баско» стала місцем проведення фінальних змагань з баскетболу 3×3 (стрітболу) серед юнаків в залік обласної спартакіади учнівської молоді. Даний вид спорту стрімко набирає популярності в нашій державі, в тому числі і на Тиврівщині, набувши статусу олімпійського.

На змаганнях із стрітболу спортивну честь і славу Тиврівщини захищали дві команди юнаків 2004 р.н. та молодші і 2001 р.н. та молодші, сформовані із учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. смт. Тиврова (директор школи – Мельник П.В., вчитель фізичного виховання – Безуглий О.В.).

В ході двох ігрових днів наші команди посіли треті місця, виборовши бронзові нагороди чемпіонату області.

На шляху до успіху були обіграні команди юнаків із районів і міст Вінницької області, які протягом тривалого часу ефективно і потужно культивують баскетбол. Зокрема, було здобуто перемоги над командами з Липовецького, Козятинського, Вінницького, Оратівського, Шаргородського, Калинівського, Гайсинського районів, міст Козятина і Ладижина. Нездоланними для юнаків обох вікових груп стали команди з міста Калинівка, що і зумовило здобуття третіх місць.

Слова подяки юні баскетболісти, їх батьки та тренери адресують начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Касянчук Л.Л. за підтримку та сприяння успішним виступам.« повернутися до списку новин