Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Засоби безпеки для освітян Тиврівщини

У зв’язку із поширенням вірусу СOVID-19 та введенням карантинних заходів в державі, освітяни району перейшли на дистанційну роботу, школярі - на дистанційне навчання.

           Голова райкому профспілки  освітян  Михайло Подзігун терміново провів засідання президії  в онлайн- режимі і вніс пропозицію про виділення коштів на закупівлю захисних масок для всіх членів профспілки і частково для непрацюючих освітян- пенсіонерів в рамках проєкту районної організації «Ветеране, перед іменем твоїм…»                                         

            Рішенням президії одноголосно було прийнято рішення та виділено       10 500 грн для закупівлі 1532 маски. Виникли труднощі  із придбанням   сертифікованих захисних масок. Різні пропозиції через інтернет не давали гарантію їх якості, та й ціни «кусалися»

       Ми звернулися про  допомогу  до  депутата   Верховної  Ради Ірини Наумівни Борзової,  яка надала нам інформацію, де  за доступною ціною можемо придбати   сертифіковані захисні маски, за що  ми її щиро вдячні Уже всі члени профспілки  від президії  районної ради профспілки освітян отримали безкоштовно маски.                        

      Ми раді, що профспілці  вдалося  надати  хоч маленьку допомогу освітянам району в боротьбі з  цим лихом.« повернутися до списку новин