Обласний етап конкурсу "Молодь за здоров'я"

19 лютого 2020 року на базі Вінницької обласної стації юних натуралістів проходили обласні заходи Тижня здорового способу життя «Молодь за здоровя». Наш район представляли 26 робіт переможців районного конкурсу «Молодь за здоровя».

Посіла ІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницького проєкту «Здоров’я через освіту» учениця Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Швець Ольга. Представлений проєкт «Школа через освіту» був розроблений педагогічним та учнівським колективом Тиврівського ліцею.

ІІІ місце конкурсі-захисті науково-дослідницької роботи «Активний та здоровий спосіб життя – запорука довголіття» («Гельмінтози серед дітей Тиврівського району») представляла Соловей Каріна учениця Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (керівник Баклаженко І.М.)

ІІІ місце в виставці-конкурсі плакатів, фотографій, художніх робіт(представлені учнівські роботи – ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів, Сутисківської СЗОШ-інтернат, ЗОШ  І-ІІ ст. с.Дзвониха, ЗОШ І-ІІ ст. с.Шершні).