Школа професійного зростання для вчителів-філологів

30.10.2019 року відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури. В плані – школа професійного зростання українських філологів.

Навчання здійснювалося за двома змістовними аспектами:

1. Організація якісної та результативної підготовки учнів до ЗНО з української мови та літератури;
  2. Впровадження норм нової редакції Українського правопису.

Вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сутиски В.А. Самохвал поділилась досвідом першою з питання та провела тренінг «Готуємо учнів до складання ЗНО з української мови та літератури». Вчителі отримали знання та практичні вміння, збагатили запас методичних прийомів і форм організації роботи з учнями, вправ та завдань з предмету.

Доцент кафедри української мови та літератури Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського  А.В. Прокопчук долучилась до роботи РМО з питання впровадження  нової редакції Українського правопису. Досвідчений науковець поєднала теоретичний матеріал щодо історії розвитку української мови з практичним  опрацюванням нововведення у правописі.

Дякуємо за співпрацю, методичні поради та цікаву лекцію.