"Великоднє диво"

Сьогодні, 2 травня,біля управління освіти,молоді та спорту була відкрита виставка учнівської та вчительської творчості,приурочена Великодню.На виставці були представлені вироби декоративно-ужиткового напрямку:писанки,вишиванки,Великодні композиції,витинанки,пасхальні кошики.На відкриття виставки завітали керівництво району,учні та жителі нашого містечка.Виставка буде діяти до 4 травня.Отож запрошуємо! Дуже гарна їдея,яку вдалося нам усім разом реалізувати.Я думаю,що це не остання наша спільна справа,яка засвідчить,що ми, ОСВІТЯНИ,любимо свій рідний край,нашу неньку-Україну,шануємо історію та традиції нашого народу і з великою любов"ю передаємо нашим учням віковічні надбання,що складалися тисячоліттями!Дякуємо нашим колегам, усім тим педагогічним колективам,які долучилися до гарної справи і підтримали наш задум!!!