Вітання до Міжнародного Дня захисту дітей

Шановні дорослі,  дорогі діти!

Вітаю Вас з Міжнародним Днем захисту дітей!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

Найсвітліші, чисті і приємні спогади пов'язані з дитинством, з тим часом, коли світ навколо здається великим, небо - безхмарним, коли щиро віриш в диво, і радієш кожному новому дню.

З роками ці дивовижні відчуття слабшають, але дитячі враження ми проносимо через все життя. Тому це свято таке важливе для дорослих, які несуть відповідальність за повноцінний і гармонійний розвиток молодого покоління.

Діти - це втілення наших надій. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини, та як складеться її доля. Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

У цей чудовий день від душі бажаю нашим дітям відмінного відпочинку під час літніх канікул, радості спілкування з батьками та друзями, нових відкриттів і яскравих, незабутніх вражень! Нехай здійснюються ваші дитячі мрії, а рідні оточують вас турботою і любов'ю!

Ми запрошуємо вас до дистанційного святкування Міжнародного Дня захисту дітей, яке розпочинається сьогодні святом «Чарівна країна дитинства» і буде продовжуватися протягом тижня виставками дитячих малюнків «Діти - майбутнє нашої України!», «Ура, канікули!», флешмобом дитячих світлин «Щасливі митті нашого дитинства!», гала-концертом переможців районного конкурсу «Зіркова мрія – 2020».

З повагою Касянчук Л.Л.,

начальник відділу освіти Тиврівської райдержадміністрації