Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Тиврівська РДЮСШ розпочала активно розвивати жіночий футбол.

Жіночий футбол на сьогодні – один із найпопулярніших видів спорту в багатьох країнах світу За підрахунками фахівців ФІФА близько 40 мільйонів жінок у світі займаються цим видом спорту. В Україні жіночий футбол переживає гостру кризу, і не лише через брак фінансування. Перш за все у свідомості більшості українців закріпився стійкий гендерний стереотип, що футбол – це чоловіча гра. Якщо хлопчики мають можливість з раннього віку відвідувати футбольні секції, то у дівчаток такої можливості немає. Однак, світова практика переконує, що для дівчаток мають бути створені окремі футбольні секції, тому що тренер має враховувати психологічні особливості дівчат. Крім того, без створення таких футбольних секцій неможливо говорити про майбутній розвиток жіночого футболу в Україні.

В Тиврівській РДЮСШ в грудні 2018року відкрились перші відділення з дівочого футболу в с. В Вулига та с. Тростянець.

13 лютого 2019року в спортивному залі РДЮСШ був проведений перший внутрішній чемпіонат з футзалу серед дівчат. Участь у змаганнях прийняли команди:

  1. Сутиска
  2. Тростянець
  3. В Вулига
  4. Збірна району

За результатами змагань чемпіонське звання здобула команда В Вулига. Вітаємо наших дівчаток з першими змаганнями і бажаємо ще вищих спортивних успіхів.« повернутися до списку новин