Предметні тижні в онлайн-режимі

Одним із напрямів методичної роботи у школі є проведення предметних тижнів. Дистанційна форма роботи в умовах карантину не стала перешкодою провести предметні тижні в онлайн-режимі в закладах загальної середньої освіти району.

Протягом  квітня в Тиврівському ліцеї проходили Тиждень природничих наук (біологія, географія, хімія, екологія) та Тиждень точних наук (математика, фізика, інформатика). Під час онлайн - конференції учні та вчителі ухвалили дієвий план проведення Тижнів. У соціальних мережах ліцеїсти мали змогу ознайомитися з цікавими фактами дисциплін, що поглиблено вивчаються, виконувати вікторини, переглядати тематичні фільми. Було запущено челендж «Обіцянка моїй Землі», де учні надсилали відео, творчі роботи зі словами збереження екології навколишнього світу.

У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Сутиски відповідно річного плану пройшов Тиждень художньо-естетичних дисциплін, у рамках якого проведено фото- флешмоби «Мої захоплення» і «Танець- це наше життя» (до Всесвітнього дня танцю).