Апаратна онлайн нарада

Протягом тижня відділ освіти, районний методичний кабінет продовжили дистанційну роботу в управлінському напрямку. Щоденно відбувались онлайн конференції та інформування у освітянських групах.

03.04.2020 року пройшла підсумкова за перший навчальний тиждень онлайн нарада для керівників закладів освіти. До якої долучились усі працівники відділу освіти, районного методичного кабінету, керівники закладів освіти, заступники з навчально-виховної роботи. Директори звітували за запропонованим алгоритмом про організовану та проведену роботу за тиждень: організація роботи в дистанційному режимі, здійснення контролю за її виконанням, аналіз зворотного зв’язку «директор-вчителі», «вчителі - учні та батьки», контроль стану здоров'я учнів та  їхніх близьких, долучення учнів до позакласної роботи. Розглядались питання щодо  замовлення підручників для 7 класів з інформатики та історії, інформованості та наповнюваності шкільних сайтів, завершення атестаційного процесу у закладах освіти, щодо  звірки назв шкіл в програмі ЄДБО, питання ЗНО -2020. Підвели підсумки засідання атестаційної комісії відділу освіти,  внесли зміни до наказів про дистанційну роботу та продовження терміну карантину.