Легкоатлетичний крос

На стадіоні « Колос» смт. Тиврів 19.10.2018 року проходили змагання між загальноосвітніми школами І –ІІІ ступенів з легкоатлетичного кросу:

( дівчата – біг  300м, 500 м; юнаки- біг 500, 1000м).

З бігу на 300 м ( дівчата) перемогу здобули : І місце – Королюк Діана ( учениця Тиврівського ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі науки); ІІ місце – П’ятницька Тетяна ( учениця Краснянської загальноосвітньої школи І –ІІІ ст.); ІІІ місце – Мазур Вікторія (учениця загальноосвітньої школи І- ІІІ ст. смт. Тиврів).

З бігу на 500 м (дівчата) :  І місце – Петльована Дарина  (учениця загальноосвітньої школи І- ІІІ ст. смт. Тиврів);   ІІ місце – Островська Надія ( учениця Тиврівського ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі науки); ІІІ місце – Ковальова Катерина  ( учениця Краснянської загальноосвітньої школи І –ІІІ ст.).

З бігу на 500 м (юнаки) перемогу здобули: І місце – Самофал Максим  (учень  загальноосвітньої школи І- ІІІ ст. смт. Тиврів); ІІ місце – Коновалюк Олександр  ( учень  Краснянської загальноосвітньої школи І –ІІІ ст.); ІІІ місце – Качуринський Денис

( учень  загальноосвітньої школи І –ІІІ ст. № 3 м. Гнівань).

З бігу на 1000 м (юнаки) :  І місце – Овчарук Антон ( учень  Тиврівського ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі науки); ІІ місце – Смакоус  Андрій  ( учень  загальноосвітньої школи І –ІІІ ст. № 3 м. Гнівань);  ІІІ місце – Баурчулу Олег  (учень  загальноосвітньої школи І- ІІІ ст. смт. Тиврів).

За  результатами  особистих нагород учасників змагань місця з легкоатлетичного кросу  між загальноосвітніми начальними закладами  І – ІІІ ст. розподілилися таким чином:

І місце - Тиврівський ліцей – інтернат поглибленої підготовки в галузі науки;

ІІ місце -  Загальноосвітня школа І- ІІІ ст. смт. Тиврів;

ІІІ місце - Краснянська загальноосвітня ї школа І –ІІІ ст.