Історико-лінгвістична зустріч на базі КВНЗ "ВАНО"

13 лютого на базі КВНЗ "ВАНО" відбулась наукова історико-лінгвістична зустріч «Багатогранність творчості Михайла Яковича Калиновича», в якій взяли участь представники нашої освітньої галузі. У Жахнівській школі багато років функціонує музей відомого земляка, мовознавця М.Калиновича. Дійство складалось із двох блоків: виступу науковців та виступу представників Тиврівського району. На зустріч завітали родичі М.Калиновича: внучка Олена та родичка по лінії дружини Калиновича, які згадували розповіді своїх близьких про науковця.

Тиврівська делегація привітала усіх присутніх вчителів філологів з області та поділилась ідеями вшанування видатних людей, як прославили свою малу батьківщину(методист РМК, Грицишина Н.С., директор ЗОШ І-ІІ ст. с.Жахнівка Сковира Т.І., методист БДЮТ Бородаєвська В.І.)

Колишня вчителька Жахнівської школи, нині пенсіонерка Л.Д. Коротинська представила досвід сворення музею у школі. Учень Жахнівської школи, нині лицеїст Тиврівського ліцею-інтернату Титко Максим презентував у поетично-прозовій формі музей та зупинився на життєвому шляху М.Калиновича.