День Матері!

Традиційно в Україні в  другу неділю травня в Україні відзначають День Матері! Це одне із найбільш зворушливих свят тому, що кожний з нас з дитинства і до останніх своїх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами.

Управління освіти, молоді та спорту до відзначення цього свята запустили цілий ряд онлайн-заходів під гаслом «Низький уклін тобі, Матусю!». Ідею підтримали всі заклади освіти району. Протягом тижня у шкільних групах в системі Viber та соцмережах висвітлювалися тематичні флешмоби, відеозвернення, презентації, малюнки, світлини з привітаннями для любих матусь.

Найактивнішими у висвітленні своїх онлайн – привітань стали учні та педагоги Тиврівської школи. Кожен класний керівник разом зі своїми вихованцями створили відеопривітання для найріднішої людини. Учні Жахнівської ЗОШ стали учасниками поетичної онлайн світлиці «Слова найкращі то для тебе, мамо!». Активно долучилися до заходів і в Ворошилівській ЗОШ. Там запустили фото-челендж «Я і мама!», готували подарунки своїми руками «Зі святом, рідненька!», літературний марафон «Читаю з друзями про маму».  У Дзвониській ЗОШ фото-челендж «Серце мами завжди з вами!». Чудову пісню для всіх матерів подарували в онлайні учениці Краснянської СЗОШ Мартинова Поліна та Куліковська Дарина.( https://youtu.be/BdZfS YdNMA).

У Сутисківській СЗОШ-інтернат, Пилявській ЗОШ  учні прийняли участь у загальношкільній акції подарунків своїми руками «Це тобі, моя рідненька» та до флешмобу «Слова найкращі то для тебе, мамо!»». Досить зворушливий  подарунок учень 7 класу Дзвониської ЗОШ Бондаренко Леонід створив відеокліп  для своєї мами. (посилання:  https://www.youtube.com/watch?v=aaa0HHfle c ).

Щиро дякуємо всім учням, батькам та вчителям хто долучився до привітань всіх матерів. Найважливіше в День Матері - це увага і щира подяка матерям за наше життя!!!! І ми спільно всі разом це зробили!!!!

Дякуємо матерям за виховання, любов, турботу і ласку!!!!!!