Футболісти ЗОШ І – ІІІ ст. смт. Тиврів успішно стартували в обласній Гімназіаді

Стартували спортивні змагання серед учнів закладів загальної середньої освіти за програмою Гімназіади Вінницької області. Першими змагання розпочали футболісти. Базовою школою для формування футбольної команди вже другий рік поспіль стала ЗОШ І – ІІІ ст. смт. Тиврова, яка в минулому навчальному році виборола срібні нагороди обласної Гімназіади, а в поточному вже здобула звання чемпіона в районній Гімназіаді.

02 жовтня 2019 року в смт Літин відбувся зональний стан з футболу в рамках обласної Гімназіади. В першому матчі тиврівські футболісти здолали своїх ровесників з Муровано – Куриловецького району з рахунком 4:0. А у вирішальному матчі були обіграні господарі змагань – футболісти Літинського району також з розгромним рахунком 4:1. Здобувши звання переможця зонального етапу, команда юнаків – футболістів ЗОШ І – ІІІ ст. смт. Тиврова успішно кваліфікувалася у фінальні змагання, які наймовірніше відбуватимуться навесні 2020 року.

Яскравий виступ футболістів слугуватиме потужним початковим етапом для майбутніх спортивних звершень та успішного виступу в цілому школярів Тиврівщини в обласній Гімназіаді за підсумками 2019/2020 н. р.

Кращим бомбардиром змагань став Ярослав Романський, на рахунку якого 3 забитих голи. Команду футболістів до обласних змагань готували вчитель фізичної культури ЗОШ І – ІІІ ст. смт. Тиврів Олександр Безуглий та директор цієї школи Петро Мельник.