Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

OPERAFEST TULCHYN-2019

 

Працівники управління освіти, молоді та спорту, районного методичного кабінету та педагогічні працівники побували 7 червня у м.Тульчин на OPERAFEST TULCHYN-2019. Того дня GRAND OPERAFEST TULCHYN відкрив грандіозний концерт «Гала-Опера» та відбулась прем’єра всесвітньовідомої оперної ораторії Роберта Шумана «Рай і Пері». Найкращі арії з легендарних опер гості фестивалю почули німецькою мовою у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Людмили Осташ (сопрано), Лілії Нікітчук (альт), Сергія Кутепова (тенор) та Юрія Гадзецького (баритон) та зірок німецької опери Стефі Леманн та Мартін Латтку. 

Глядачі переглянули у виконанні  Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії,  Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» оперету у стилі «українського танго» «Гуцулка Ксеня», яку у 1938 році за мотивами однойменної пісні написав знаменитий український композитор Ярослав Барнич.

У полоні прекрасної музики, сплетінь захопливого сюжету та блискучої гри артистів арії та оперета дивувала своєю сучасністю та феєричністю.

 

 

 « повернутися до списку новин