Відкриття освітянської ялинки

Ось і засяяла вогнями  Освітянська ялинка  переддень святого Миколая. яка другий рік поспіль іскриться власноруч виготовленими прикрасами, даруючи радість та позитивні емоції впродовж усіх новорічно- різдвяних свят. Очільники району долучились до відкриття освітянської естафети новорічнх та різдвяних свят. Траційно такі чудові деревця засяють у шкільних осередках, даруючи радість та свято школярам, вихованцям у дитячих садочках. Запрошуємо 19.12.2019 року діток разом з батьками відсвяткувати день Святого Миколая біля нашої ялинки,де для вас будуть проведені новорічні розваги,конкурси та хороводи!