Представляємо книгу " Правда про війну "

Учитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів Вітюк Л.М. до 75 -річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні уклала збірку спогадів тиврівчан -учасників бойових дій та дітей війни, які збирала впродовж кількох років і записала особисто. Книжка  " Правда про війну " містить розповіді очевидців  про страшні роки війни не лише на полях боїв, а й у тилу. До цієї збірки увійшли зворушливі історії  про людські долі: " Скрипка, обпалена війною", " Між життям та смертю", " Подвиг лікарів", " Історія одного остарбайтера", " Непрохані квартиранти", " Страждання від власної краси", "І цвіли вишні восени". Там зібрані спогади людей, які в роки війни були дітьми, їхні переживання, бачення тих подій. Написаним  можна послуговуватися для проведення годин спілкування, уроків історії та літератури рідного краю.

Ми педагоги шануємо та зберігаємо історію свого величного та звитяжного народу. Ми пам’ятаємо , наші нащадки будуть пам’ятати…