Стартував районний фестиваль вчительської та учнівськох творчості "Проліски надії - 2020"

Сьогодні стартували районний етап фестивалю вчительської та учнівськох творчості "Проліски надії - 2020". До участі в районному фестивалі були запрошені творчі колективи вчителів та учнів ЗЗСО та позашкільну освіту. Під час виступів оцінювався рівень виконавчою майстерності, сценічна культура , костюми, якість музичного супроводу, самобутність, різножанровість, масовість та загальне враження від режесури конкурсу. Переможці районного етапу будуть запрошені на зональний етап, який відбудеться 17 березня 2020 року в РМК.