Учнівське лісництво «Зелений світ» прийняли участь у першому обласному лісівничо-просвітницькому фестивалі «Пізнай ліс!»

Переддень професійного свята лісівників, 15 вересня, відбувся перший обласний фестиваль «Пізнай ліс» до якого були запрошені Юні лісівники Грижинецької ЗОШ.

Учнівське лісництво разом із Вінницьким держлісгоспом презентували лісо розсадницьку справу , вирощування садивного матеріалу у закритій кореневій системі та учнівські роботи по дереву. А також у насиченій концертній програмі фестивалю учениця 5-го класу Кухар Мар'яна заспівала пісню « Осінь». Члени учнівського лісництва оглянувши експозиції дізнались багато цікавої та корисної інформації ,обмінялись досвідом із іншими учнівськими лісництвами.

У знак подяки директор держлісгоспу Попельнюк В.В подарував членам учнівського лісництва добірку літератури на лісову тематику.

Начальник Вінницького ОУЛМГ А.О. Бондар сердечно подякував держлісгоспам області, педагогічним колективам, членам учнівських лісництв за вагомий вклад у проведення такого чудового дійства.
         Отож, учнівське лісництво «Зелений світ» із нетерпінням чекатиме наступного фестивалю «Пізнай ліс».