Відбувся семінар-практикум заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

21.12.2019 на базі Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки відбувся  семінар-практикум заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.
Очолили роботу семінару завідувач районним методичним кабінетом Козак Людмила Олександрівна та методист районного методичного кабінету Панченко Оксана Олексіївна. Проведення семінару чітко організоване згідно плану. На семінарі розглядалася надзвичайно актуальна тема сьогодення: «Розвиток творчого потенціалу учнів у системі роботи педагогічного колективу закладу освіти».
Директор ліцею Подзігун А.М. привітав учасників семінару й детально познайомив з управлінською діяльністю Тиврівського ліцею як закладу нового типу для роботи з обдарованою сільською молоддю.
Ліцеїсти привітали шановних гостей, розповіли про досягнення навчального закладу. Слова про рідний ліцей звучали особливо тепло й урочисто з уст випускників та учнів 1 курсу філологічного факультету.
Учні провели для заступників директорів загальноосвітніх шкіл екскурсію по ліцею, розповіли про свої досягнення, про відзначення кращих ліцеїстів на дошці пошани «Обличчя нової України», про занесення переможців обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня на дошку пошани «Краса ліцейської родини», про рейтингову систему оцінювання знань учнів та висвітлення особистого рейтингу кожного ліцеїста по ліцею, на курсі, у групі. Учасники семінару відвідали навчальні кабінети ліцею, оглянули матеріально-технічну базу, навчальне, методичне та технічне забезпечення кабінетів, освітнє середовище закладу. З цікавістю заступники директорів шкіл відвідали Музей навчального закладу, астрономічну обсерваторію ліцею.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Маринчук І.В., використовуючи мультимедійну презентацію, детально познайомила учасників семінару з системою роботи педагогічного колективу з розвитку творчого потенціалу обдарованих учнів.
Досвідом роботи з упровадження інноваційних форм з розвитку творчої особистості учнів поділилися педагоги ліцею: учитель математики Сидорук В.А. провів із заступниками майстер-клас використання технологій WEB 2.0, учитель української мови і літератури Сауляк А.В. познайомив учасників семінару з використанням шаблонів при вивченні української літератури, учитель української мови і літератури Маринчук А.А. познайомив із системою опитування пультами для голосування у підготовці учнів до ЗНО з української мови, учитель англійської мови Лавренчук Ю.М. практично показав формування творчої особистості учнів на уроках англійської мови в процесі роботи з медіатекстами, учитель історії Лавров В.О. розповів про розвиток творчих здібностей учнів у науковій діяльності, учитель біології Баклаженко І.М. разом з учнями на практиці продемонструвала формування дослідницьких здібностей учнів методом проектів, де учні демонстрували виготовлення «живої» і «мертвої» води.

Під час проведення ділової гри «Особистість вчителя та обдарована дитина» заступником директора з навчальної роботи Табачук О.С. було організовано змістовні вправи, які сприяли усвідомленню педагогами важливості використання інноваційних технологій у роботі з обдарованими учнями.
Щирим словом, патріотичною піснею привітали заступників директорів учасники художньої самодіяльності ліцею Завальницька Ярослава, Дроздюк Ольга, Жилко Кіра, Чемес Анастасія. На завершення заступники директорів шкіл переглянули презентацію про перебіг роботи семінару.
Високий рівень підготовки та проведення районного семінару заступників директорів відзначили завідувач районного методичного кабінету Козак Л.О. та заступники загальноосвітніх шкіл, що засвідчило значну роботу заступників директора ліцею Маринчук І.В., Табачук О.С., тісну співпрацю адміністрації та членів педагогічного колективу.