Багатодітні родини – гордість Тиврівщини.

Сьогодні, в рамках засідання колегії Тиврівської райдержадміністрації, перед початком розгляду основних питань, голова райдержадміністрації Віктор Бойко та голова районної ради Ярослав Красовський вручили відзнаки «Мати - героїня» Харченко Олені Вікторівні – матері 7-ми дітей (с. Гриженці), Леоновій Євгенії Сергіївні - матері 5-ти дітей (с. Василівка), Василенко Ірині Вікторівні – матері 6-ти дітей (с. Гриженці).

Це почесне звання їм присвоєно Указом Президента України від 07 грудня 2018 року №416/2018 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, формування високих духовних і моральних якостей.

Вручаючи відзнаки очільники Тиврівщини, щиро подякували багатодітним матерям за вагомий внесок у справу виховання дітей, підвищення авторитету української родини та самовіддану материнську працю.

Якісну підготовку необхідних пакетів документів на присвоєння відзнаки «Мати - героїня» забезпечили працівники управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.