Відбувся ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Саме у День української писемності  та мови, коли вшановують пам'ять про Преподобного Нестора-літописця-послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія, школярі Тиврівщини з'їхались до ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврова, щоб проявити свою мовленеву вправність долучитись до ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Всього конкурс зібрав 156 учасники (учні 4-11 класів) із 22 закладів загальної середньої освіти району в тому числі й заклади Гніванського ОТГ.

За підсумками роботи журі конкурсу визначено 52 переможці. Пишаємося вами, учні та педагоги й бажаємо успіхів!