Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

У травні відзначається  Міжнародний день протидії булінгу

    У травні відзначається  Міжнародний день протидії булінгу, який присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батькам у всьому світі. Цькування з боку однолітків є однією з найбільш поширених причин суїциду серед дітей і підлітків. Україна посідає 4 місце в Європі з найвищем рівнем булінгу. Зважаючи на серйозність і масштаб проблеми, Україна почала робити рішучі кроки для її вирішення. 

       Відділ освіти з метою протидії домашньому насильству та поширенню булінгу серед учнів закладів освіти району пропонує долучитися до наступних заходів  інтернет режимі:

1. Онлайн виставку дитячих малюнків «Бажаю всім добра і миру!», «Я - проти насильства в сім’ї!».(фото)

2. Онлайн естафету дружби – дружні долоньки  - «Ми – дружні хлопці та дівчата!». (фото)

3.Онлайн марафон учнівських світлин  «Відкриваємо серце один одному!». (фото).

4.Проведення всеобучу для батьків: «Ми – за відповідальне батьківство».

         З метою профілактики насильства серед неповнолітніх.
Пропонуємо переглянути відео – фільм «Стоп шкільний терор!», «Як зупинити булінг» - поради дітям. Оформлені віртуальні книжкові виставки:
«Не такий, як усі», «Знай свої права дитина», «Стоп булінг!».

         По всіх закладах освіти району  проходять правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учнів про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.

         Для виключення подібного явища і його наслідків, потрібно постійно підтримувати контакт з дитиною, його вчителями та вихователями, потрібно брати участь у вихованні дітей і прищеплювати їм традиційні норми моралі і благочестя. « повернутися до списку новин