Олімпійський тиждень

Відповідно до  указу Президента України від 29.06.1994 р. № 340/94, « Про святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні у 2018 році», листа обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 05.05.2018 р.  № 278 « Щодо сприяння у проведенні в навчальних закладах спортивно – масові заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня», відділом освіти районної державної адміністрації  був виданий наказ від 27.08.2018 року № 261 « Про проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в загальноосвітніх навчальних закладах району у вересні 2018 року» , з метою сприяння розвитку Олімпійського руху в Україні пропаганди здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді у дошкільних та загальноосвітніх закладах  району  з 03.09 по 07.09.2018  року проведено Олімпійський урок  та Олімпійський тиждень у якому взяли участь - 2484 учні, було проведено фестиваль ранкової зарядки -  4171 учасника а також було проведено ряд заходів:

• Урочиста лінійка « Відкриття Олімпійських ігор»;
  • Олімпійський урок на якому  були використані презентації;
  • День здоров’я;
  • Фотовиставка « Олімпійці серед нас»
  • На якої були представлені фото спортсменів школи, які мають високі результати у районних та обласних змаганнях;
  • Конкурс малюнка на спортивну тематику.
  • Учні представили малюнки, в яких відображено їхнє бачення розвитку спорту в Україні;
  • Змагання з волейболу;
  • Веселі старти;
  • Змаганя з футболу;
  • Змаганя з армреслінгу;
  • Змаганя з настільного тенісу;
  • Фестиваль ранкової зарядки.

У деяких загальноосвітніх навчальних закладах були запрошені гості :

- ветерани педагогічної праці;

- сільські голови;

- спортсмени випускники школи.

Активних учасників Олімпійського тижня було відзначено на лінійці-закритті почесними грамотами та подяками, події висвітлені на сайтах шкіл, шкільних газетах.