Нагородження педагогів за професійні конкурси 2019

На святі "Панорама освітніх інновацій" в КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» було нагороджено педагогічних працівників та ученицю шкіл району:

1. Якименко Людмилу Василівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с.Велика Вулига, учасника конкурсу «Учитель року-2019» в номінації «Основи здоров’я».
  2. Подзігун Людмилу Вікторівну, вчителя географії  Тиврівського ліцею-інтернату, учасника конкурсу «Учитель року-2019» в номінації «Географія».
  3. Савчук Олену Олександрівну, керівника гуртка Тиврівського районного БДЮТ,  переможця обласного туру конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка - 2019».
  4. Семко Ульяну, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів  переможця  обласного історико - краєзнавчого конкурсу « Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого»