Відкриття василівської «Калинки»

Цього сонячного серпневого дня жителі села Василівка чекали з особливим нетерпінням. Адже саме 29 серпня 2019 року мав гостинно відчинити свої двері заклад дошкільної освіти «Калинка».  Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості та багато подарунків – таким святковим та урочистим настроєм наповнилося шкільне подвір’я, яке тепер щодня зустрічатиме 16 дошкільняток. Адже саме частина приміщення школи відведена для облаштування дитячого садочка.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: перший заступник голови Тиврівької районної державної адміністрації О.В. Заворітний, голова районної ради Я.Й. Красовський, заступник голови районної ради В.В. Вітюк, сільський голова с. Василівка А.А. Мотозюк, начальник управління освіти, молоді та спорту Л.Л. Касянчук, голова райкому профспілки освітян М.С. Подзігун. Вони щиро привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного закладу, побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди, доброї долі та подарували новоствореному закладу такий необхідний для роботи принтер, а маленьким вихованцям – канцелярські набори для розвитку та навчання.

Вітаючи присутніх з цією подією, Антон Антонович Мотузюк  подякував за співпрацю, розуміння та фінансову допомогу спонсорам, завдяки яким і запрацював довгоочікуваний садочок – В.В. Чернію, І.Г. Протопішу, В.П. Олійнику, а також висловив вдячність батькам дошкільнят .

По завершенню урочистостей завідувач дошкільного навчального закладу В.П. Сафонічева запросила усіх присутніх до капітально відремонтованих, просторих приміщень, оснащених сучасними меблями, побутовою технікою, іграшками та дидактично-розвивальним матеріалом. Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасають іскорки щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатися, виховуватися, спілкуватися з однолітками і успішно готуватися до навчання у школі.