Підсумок районної онлайн виставки-конкурсу пасхальної атрибутики «Великоднє диво

З метою збереження традицій народної творчості, звичаїв та обрядів українського народу, розвитку та підтримки юних талантів, декоративно–ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів, з 15 по 23 квітня 2020 року проведено районну онлайн виставку-конкурс пасхальної атрибутики «Великоднє диво».

В онлайн виставці-конкурсі взяли участь біля 1000 учнів, вихованців з 20 закладів загальної середньої та позашкільної освіти району.

На сторінці у Facebook створена сторінка «Великодні дива Тиврівщини», на якій учасники виставки-конкурсу через зображення фото чи відео демонстрували свої вміння, таланти і традиції родини, виготовляючи пасхальні віночки, картини, листівки, декоративні кошики, рушники, стрічки, витинанки та аплікації, сюжетні Великодні композиції.

Представлені писанки були виготовлені власними руками в різноманітних техніках виконання: традиційна писанка розтоплена воском (батикова техніка), «Дряпанка», «Мальованка», «Зернівка», писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена у техніці квілінг, писанка, виготовлена з глини.

Деякі учасники поділись з нами своїм цьогорічним автентичним фото разом з паскою у родинному колі та написали свій рецепт великодньої випічки та поділись кількома корисними порадами, які можуть допомогти у приготуванні паски.

Долучилися до організації та проведення онлайн виставки-конкурсу педагогічні працівники закладів освіти району, якими підготовлено ряд цікавих творчих майстер-класів до Великодня, з фото та відео створено біля 30 відеофільмів, які вже ширяться просторами Facebook у різні куточки світу.

Хочемо подякувати, заступникам директорів з виховної роботи, педагогам-організаторам, класним керівникам, бібліотекарям та керівникам гуртків за дистанційну організацію конкурсу з дітьми та їх батьками.

Дуже важко було серед такої великої кількості учасників вибрати найкращих, найдостойніших особливої відзнаки, особливої подяки. Але все ж таки, відзначили «кращих» учасників онлайн виставки-конкурсу.

.Оцінювалися роботи за такими критеріями: технічний рівень виконання (майстерність), естетичність оформлення (акуратність), якість виконання, оригінальність художнього рішення, художнє оформлення.

Конкурсне журі відмітило різноманітність робіт та технік виконання.

Отже, грамотами управління освіти, молоді та спорту Тиврівської райдержадміністрації нагороджено переможців районної онлайн виставки-конкурсу пасхальної атрибутики «Великоднє диво» за роботу із збереження національних традицій та високий рівень виконавської майстерності слідуючих учнів та учнівські колективи: https://drive.google.com/open?id=1-pNGFAWLusmSfEkHKNrCbmXcrf2xaDHL

Посилання на відео:https://drive.google.com/open?id=15Jj9z3XqJBYp4pBIl_yFHPABl9YqYcEo