09 жовтня в Жахнівській загальноосвітній школі відбулися урочисті  заходи з нагоди 50-річного ювілею школи! Праця кожного педагога – це золоті сторінки історії школи. А найвища нагорода – успіхи колишніх учнів, їхні щирі слова подяки. Тому на гостинну завітали почесні гості: це учителі-ветерани праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, випускники, працівники управління освіти, молоді та спорту, меценати та благодійники, колеги сусідніх шкіл та усі бажаючі.

Ми щиро дякуємо директорові та колегам-учителям Жахнівської школи  за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Дякуємо всім спеціалістам, технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний і теж – почесний.

Велике спасибі батькам! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати питання навчання й виховання дітей.

Щиро вітаємо з ювілеєм! Бажаємо успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою вам!