МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928. Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури..

Цього року ІІ етап  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проходив 19 жовтня.  Долучилось  114 учнів 5-11 класів закладів освіти, з них 81 учень зі шкіл Тиврівського району та 33 учні Гніванського ОТГ.