Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

З Днем Державного прапора України! З Днем Незалежності України!

22 серпня 2019 р. , в переддень найважливіших національних та державних свят нашого народу – Дня Державного прапора України та 28 річниці незалежності нашої держави – освітяни району  відвідали урочисті та святкові заходи.  Особливо приємно було вітати працівників освіти Тиврівського району, які отримали державні відзнаки та відзнаки Тиврівської районної  державної адміністрації за багаторічну творчу і сумлінну працю.

Вітаємо !

Грамотою Верховної  Ради України  нагороджений Клочак Валерій Віталійович, вчитель  інформатики ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Тиврів.

Рішенням Тиврівської районної ради на районну Дошку Пошани занесені

Подзігун Андрій Михайлович,  директор Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі наук;

Народний аматорський колектив профспілок України «Світанок» ЗОШ І-ІІ ст. с. Велика Вулига (керівник Мельник С.М.);

Бабаханяна Авак Ґагіковича, учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Тиврів.

Грамотою Тиврівської районної  державної адміністрації  нагороджена  Решетнік Галина Петрівна, директорка  Краснянської СЗШ І-ІІІ ст.

З трепетом у серцях та почуттям глибокої пошани усі присутні  вітали оплесками  Кондратенко Лідію Феодосіївну – ветерана педагогічної праці, колишню вчительку Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі наук ,–  котрій  у цей святковий день присвоєно звання Почесного Громадянина Тиврівського району.

Пишаємося вами, шановні  земляки та колеги, зичимо Вам успіху в усіх починаннях, здоров’я, добра та миру!« повернутися до списку новин