Проєкт - дослідження з ономастики «Забуті імена»

З 28 квітня по 6 травня кафедрою вчителів-філологів ЗОШ І  - ІІІ ст. смт Тиврів було ініційовано цікавий . Розпочали  роботу над проєктом учителі Вітюк Л.М. та Пшеничнюк М.П. А далі свої мінідослідження презентували у відеороликах педагоги Власюк І.М., Киришова Р.О., Бучинська Г.Е. та інші. До цікавої пошукової роботи щодо виявлення та тлумачення давніх  імен, що уквітчують гілки кожного родинного дерева, активно долучились учні усіх класів школи та їхні батьки. Молодці! Справжні дослідники свого роду! Результати роботи над проєктом -  знайомство з ономастикою, натхненні учнівські презентації, а головне - збереження пам'яті роду, приверненняуваги до традиційних в Україні імен, формування спадкоємності поколінь.

Творчий підхід учителів-філологів Тиврівської ЗОШ вартий подяки та наслідування. Такий досвід буде цікавим для учителів- словесників усіх закладів освіти району.