Відбувся перший етап ІІ очної сесії підвищення кваліфікації вчителів початкових класів

У період з 10  по 12 червня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт. Тиврів пройшов перший етап ІІ очної сесії підвищення кваліфікації вчителів початкових класів Тиврівського району та Гніванського ОТГ, які у 2019 - 2020 н.р. (група резерву) та 2020 -2021 н.р.  будуть навчати першокласників. Регіональний тренер Рижакова Г.А. та методист районного методичного кабінету управління освіти молоді т  спорту Тиврівської РДА - Жилінська Т.О. опрацювали з учасниками семінару-тренінгу ключові аспекти впровадження нового Державного стандарту та  Нової української школи         У період з 10  по 12 червня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт. Тиврів пройшов перший етап ІІ очної сесії підвищення кваліфікації вчителів початкових класів Тиврівського району та Гніванського ОТГ, які у 2019 - 2020 н.р. (група резерву) та 2020 -2021 н.р.  будуть навчати першокласників. Регіональний тренер Рижакова Г.А. та методист районного методичного кабінету управління освіти молоді т  спорту Тиврівської РДА - Жилінська Т.О. опрацювали з учасниками семінару-тренінгу ключові аспекти впровадження нового Державного стандарту та  Нової української школи.