Чорнобиль очима дітей

26 квітня для України — скорботний день. 34 роки тому сталася найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі. Саме вона змінила екологію, долі людей не тільки в Україні, а й у всьому світі. Про ці та інші події згадувала начальник відділу освіти Касянчук Л.Л. на онлайн нараді керівників закладів освіти.

27 квітня серед закладів освіти району стартували флешмоб  «Чорнобиль очима дітей», челендж міні-проектів «Чорнобиль. Природа. Відродження». Вже сьогодні активно долучилися і розпочали свою роботу багато шкіл району.

В ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів активно долучились до запропонованих заходів. Президент школи учениця 10 класу Плаксічук Вікторія записала зворушливу відеоподяку ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

В ЗОШ І-ІІІ ст. с.Селище запустили свій флешмоб «Спомин суму у  фото 26.04. Чорнобиль». Поділилися дуже зворушливими світлинами із сімейних альбомів, зокрема учениця 7 класу Станіславчук Анастасія розповіла про свого дідуся Станіславчука Михайла Васильовича - ліквідатора аварії.

В ЗОШ І-ІІ ст. с.Пилява надіслали  у класні групи відео для 1-4 класів «Книга-мандрівка. Україна. Чорнобиль»», а для 5-8 класів «Чорнобильська катастрофа: історія про трагедію».

В ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ворошилівка  розпочали естафету малюнків «Чорнобильська катастрофа очима дітей» та плакатів-подяк «Дякуємо ліквідаторам ЧАЕС та пожежникам, які рятують світ».

В Краснянській СЗШ І-ІІІ ст. в підтримку акції виготовляли паперових журавликів в пам’ять про трагедію.

В ЗОШ І-ІІ ст. с.Черемошне розпочали свій челендж «Чорнобильська біда».

0-02-0a-defb3d8a4f3b6a20cb4ab2217b5f120008b9e0e4b1bbc624109d0e478449f133_21305ced