Дистанційна робота в дошкільних закладах

У дошкільних закладах зараз тиша, тільки чути голосний спів пташок, милують око розквітлі квіти на клумбах. Дитячі садки, затамувавши подих, чекають на своїх маленьких мешканців, таких голосистих, таких різних і таких неповторних.

Період карантину став неабияким поштовхом до освоєння батьками педагогічних основ, які спрацьовують на взаємодію дорослих і дітей, налаштовують на спільну діяльність, яка відповідає потребам самої дитини.

Дистанційна робота з вихованцями старшої вікової групи налагоджена в закладах дошкільної освіти району.

Педагоги дошкільних закладів району професійно і толерантно у дистанційному форматі організовують навчання дітей,  консультують батьків, допомагають членам родини виявити власні педагогічні здібності, пропонують різноманітні ігри, спільні завдання, які посильні для самостійного виконання дітьми, а основне – дають зрозуміти, наскільки важлива батьківська роль у житті дитини.

Більшість сімей відкриті до такої роботи у створених групах у соцмережах,  Viber і, отримавши завдання для дітей, прагнуть надіслати світлини, що демонструють успіхи дистанційної освіти.

Сподіваємось, що період карантину допоможе усім повірити у свої можливості, розвинути творчі здібності, зрозуміти неповторність дитинства та необхідність у саморозвитку.