#ЯзалишаюсяВдома !

З таким месенджем звернулася до учнів лідерка учнівського врядування ЗОШ І-ІІІ ступенів Тиврівської школи, учениця 10 класу  Андрусик Вікторія  у фейсбуці.  Старшокласниця закликала  учнів пам’ятати, що карантин – це не канікули, залишатися вдома і корисно організовувати свій день. А допоможуть у цьому учителі, педагоги-організатори, психологи, бібліотекарі. Пролунав заклик  зі сторінки новоствореної загальнодоступної групи під назвою «В режимі он-лайн» - сайт учнівського самоврядування ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Так, карантин – не канікули! Як не дивно, але таке неприємне явище стало поштовхом для активної співпраці учасників трикутника освітньої спільноти кожного закладу освіти у районі – педагоги, учні, батьки. Співпраці на засадах тісної взаємодії, взаєморозуміння, взаємоповаги.

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!  Це ще один челендж, який   провела учнівська спільнота шкіл Тиврівського району.  Віримо, що так і буде!

ПокликАння на відео на сторінці фейсбуку: