Відкриття оздоровчих таборів

3 червня 2019 року в Тиврівському районі розпочалась оздоровча кампанія. Відкрилося 3 оздоровчих табори з денним перебуванням дітей. На базі Сутисківської спеціалізованої школи-інтернат- 36 учнів, ЗОШ І-ІІ ст. с. Колюхів – 26 учнів та ЗОШ І-ІІ ст. с. Жахнівка – 20 учнів. Табори працюватимуть до 21 травня  - 14 робочих днів. З дворазовим харчуванням. Змістовним дозвіллям буде охоплено 82 дітей пільгових категорій .Кожен день буде насичений та цікавий, на дітей очікують спортивні змагання, екскурсії по рідному селищі та за його межами, конкурс «місіс» та «містер» табору, подорож містами України, різноманітні ігри та розваги.

Робота пришкільних таборів  розпочалася з урочистої лінійки приуроченої «Дню захисту дітей».