Обдарована молодь Тиврівщини

В ошатній залі районного Будинку культури зібралася районна шкільна родина, щоб вшанувати її Величність Науку, привітати учнів-переможців і призерів обласних та районних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, мовних конкурсів ім. Петра Яцика, Тараса Шевченка та спортивних змагань. Славна наша тиврівська освіта юними талантами. І це завдяки тому, що працюють тут висококваліфіковані, ерудовані педагоги, які готують молоде покоління до самостійного життя, ведуть своїх учнів до нових перемог та звершень і залишаються для дітей взірцем. Навчальні та творчі здобутки освітян району вкотре підтверджують тезу: сільська освіта  й надалі залишатиметься потужним і сучасним осередком освітнього та культурно-духовного формування нового покоління громадян України.

На районній сцені віншували учнів та батьків, учителів-наставників відповідно до визначених номінацій: «Призери Всеукраїнських олімпіад», «Переможці та призери обласних олімпіад та конкурсів», «Переможці районних олімпіад та конкурсів», «Зіркова мрія», «Призери позашкільної освіти», «Спортивні звитяги». Вітали переможців почесні гості свята: перший заступник голови Тиврівської районної державної адміністрації Заворітній О.В., заступник голови Тиврівської районної державної адмінстрації Вітюк В.В. головний спеціаліст відділу загальної, середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адмінстарції Лемещенко О.О., керуюча апаратом Тиврівської районної державної адміністрації Романська І.Д., меценат освіти, приватний підприємець Гавриш К.А., протиїрей отець Богдан. Гості привітали обдарованих учнів з першими кроками у світ інтелекту та побажали творчої наснаги, успіху в досягненні дитячих мрій і сподівань. На святі лунали слова вдячності від начальника управління освіти, молоді та спорту Касянчук Л.Л., учениці Тиврівського ліцею інтернат, призерки IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики Задорожної К., матері учениці Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів Франко Т.В., директора Тиврівськоголіцею-інтернат Подзігуна А.М.

У 2018-2019 навчальному році маємо 2 перемоги на Всеукраїнському рівні, 37 перемог на ІІІ етапі, 10 призерів обласних мовних  конкурсів ім.П.Яцика, Т.Шевченка, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, історико-краєзнавчого конкурсу «Вінниччина: славетні події та імена», 15 нагород у Вінницький МАН, 9 нагород в обласному конкурсі «Зіркова мрія», 6 призерів Спортивних ігор та 2 перемоги команд дівчат та юнаків з футболу, 3 перемоги в обласних конкурсах позашкільної освіти та 349 учнів-переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Під час свята  три педагогічні колективи були нагородженні  грамотами управління освіти молоді та спорту за цілеспрямовану системну роботу з обдарованою молоддю та за найбільшу кількість переможців та призерів в IV, III, II етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів. Це Тиврівський ліцей-інтернат (директор Подзігун А.М.), Тиврівська школа (директор Мельник П.В.), Сутисківська школа (директор Дідух М.Б.). Серед закладів освіти, учні яких здобули найбільше призових місць в районних предметних олімпіадах, були нагороджені подяками управління освіти, молоді та спорту Строїнецька ЗОШ І-ІІІ ст., Краснянська СЗОШ І-ІІІ ст., Селищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Нагородження учнів та учителів було пронизане яскравою концертною програмою за участю колективів та виконавців, що стали лауреатами фестивалю «Проліски надії». Ліричні і патріотичні пісні, танцювальні номери створили по-справжньому святкову атмосферу районного заходу.

«Обдаровані діти Тиврівщини» - це свято її величності науки, свято таланту. Воно стало підсумком роботи дитячих та педагогічних колективів Тиврівського району за весь навчальний рік.