ЗА СПРИЯННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ КРАСОВСЬКОГО Я.Й. УЧНІ ТИВРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОЗНАЙОМИЛИСЯ З РОБОТОЮ ОБЛАСНОЇ РАДИ

28 березня, за сприяння голови районної ради Красовського Я.Й., представники районної ради старшокласників “Лідер” відвідали м. Вінницю.

Учні завітали на екскурсію до обласної ради, де голова обласної Ради Анатолій Олійник розповів школярам про основні принципи роботи найвищого самоврядного органу області, про функції та важливість роботи депутатського корпусу обласної Ради, аби громади області розвивались. Також повідомив про відмінність у роботі органів влади виконавчої гілки влади та самоврядного органу.