Тиждень сім’ї у закладах освіти району

15 травня – Міжнародний день сім’ї – день наших з вами родин. Сімя, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури. Завдяки сім’ї  міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. В ході відзначення у 2020 році Дня сім’ї за ініціативи управлінні освіти з 12 по 15 травня проходив тематичний тиждень «Без родини немає щастя для дитини!».

В рамках Тижня сімї у закладах освіти району в онлайн-режимі було проведено ряд заходів:

Активно долучилися до запропонованої фотовиставки «Моя родина – щасливі моменти!» такі школи як: Ворошилівська, Василівської,  Шершнянська, Сутисківська СЗОШ-інтернат, Строїнецька , Великовулизька ЗОШ. Надзвичайно вразили  нас своїми родинними світлинами. А вчителям окрема подяка за прекрасно створені колажі.

У Жахнівській ЗОШ презентували найкращий спосіб родинного виховання «Чисте джерело». Сімя Швидюків, батько зі своїми доньками, розчистили забуте усіма джерело, впорядкували його

Учні брали участь у створені «Дерева роду»:  у Тростянецькій ЗОШ запустили фоточелендж  «Дерево мого роду», у Пилявській ЗОШ  підготували родинне дерево «З родини йде життя до дитини», учні 3-А кл. Тиврівської ЗОШ - відео-презентацію «Дерево роду», у Краснянській СЗОШ, Жахнівській ЗОШ учні поділилися малюнками «Дерево роду».

У Черемошненській , Ворошилівській ЗОШ  створили чудовий  фото-колаж «Щасливі миті нашої родини», у Тростянецькій ЗОШ фотовернісаж «Моя сім’я -  найкраща!».

Учениця Тиврівського ліцею  Панченко Софія започаткувала челендж «Подяка моїй матусі» до якого протягом тижня долучилось чимало однокурсників. А також стали учасниками фотовиставки «Щасливі хвилини моєї сім’ї».

Гарною ідеєю було проведення у Шершнянській ЗОШ флешмобу «Берегині роду» (інформація та ретрофото  бабусь і прабабусь) та підготували яскраву відео презентацію «Моя сімя. Щасливі моменти».

Активно долучилися до флешмобу «Моя родина – мій оберіг!» учні Сутисківської ЗОШ.

Вихованці Тиврівського БДЮТ долучилися до проекту «Щаслива родина – душа України» і поділилися світлинами своїх родин.

Нехай цей тиждень і всі наступні принесе у ваші родини тепло, затишок благополуччя, а серця ваші наповняться добротою та любовю!