Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

16 травня – Україна відзначатиме День Європи

16 травня – Україна відзначатиме День Європи. Цей день в Україні святкують вже понад 15 років. Цьогоріч День народження Європейського  Союзу, 70 річницю з дня підписання Шаманської декларації, святкуємо в онлайн-форматі.

         Управління освіти рекомендує змінити формат проведення   заходів з нагоди відзначення  Дня Європи, а саме провести  в он-лайн режимі: розміщення привітань на офіційних сайтах, тематичних статей проведення віртуальних екскурсій «Мандруючи європейськими містечками», виставка-подорож «Вивчай Європу – змінюй Україну», фестиваль європейських держав віртуальне знайомство з традиціями та культурою країн, онлайн вікторина «Відгадай країну ЄС», онлайн-урок «Права людини – основа європейських цінностей», онлайн марафон до Дня Європи в Україні.

         До Дня Європи частина закладів освіти району вже долучилися до відзначення :  учні Тростянецької ЗОШ  розпочали естафету «Європа починається з мене»,  підтримали челендж «РейсВінницяЄвропа», який запустили вінничани; в Сутисківській СЗОШ-інтернат - флешмоб «Мої європейські цінності»,  у Пилявській та Селищанській ЗОШ   організували он-лайн виставку «Україна – частина Європи!»; цікавим і з містовним буде флешмоб проект «Країна моєї мрії» у Тиврівському ліцеї. Запрошуємо долучитися й колективи інших закладів.


 

 « повернутися до списку новин