Районний День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Учні із усіх закладів освіти району з’їхались на прекрасне дійство. Святковою ходою пройшли учні та учителі центральною вулицею смт Тиврів. Усіх присутніх вітальними словами віншували заступник голови РДА Вітюк В.В. та начальник управління освіти, молоді та спорту Касянчук Л.Л.

Свято було не лише розважальне, але й інформативне! В програмі нараховувались різноманітні розважальні зони, змагання з військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)», танці, майстер-класи та багато іншого. Залучились діти до показу військової зброї, техніки поліції та пожежної служби, переглянули виступи кінологів.

Свято стало острівцем щасливого та безтурботного дитинства.